Mám jiný blog. Adresu zveřejňovat nebudu...VIP ji ví ;)
Neřikám že tenhle blog ručím nebo že se stěhuju...
Občas sem zaskočím ale jinak sem pořát na tom druhém blogu :)
Takže pls nepište o spřátelení a o výměnu ikonky...:)

Test - Jaká se ti líbí barva??

11. října 2008 v 16:13 | Jani4QáÁ
HNĚDÁ:
Co barva znamená: hnědý je barvou klidu, vytrvalosti a trpělivosti.
Když je hnědá oblíbená barva ženy: myslí prakticky, tvrdohlavě sleduje své cíle a umí si užívat. Obtíže přijímá klidně - a vždy umí najít řešení, které bude všem vyhovovat.
Když je hnědá oblíbená barva muže: je to kutil, který nic nedělá unáhleně. Má uši vždy otevřené pro problémy a rameno, o které se můžete opřít.
ZELENÁ:
Co barva znamená: zelená podporuje koncentraci.
Když je zelená oblíbená barva ženy: je spolehlivá a zvědavá, proto má pro každého otevřené ucho.Stará se o jistotu ve svém životě, zároveň je však otevřená novému, např. dalšímu vzdělávání nebo kurzům.
Když je zelená oblíbená barva muže: je to milovník přírody, který mívá hodně nápadů a s láskou spořádá plány. Dává přednost nekomplikovaným ženám.
ČERNÁ:
Co barva znamená: černá působí tajemně. Kdo ji nosí, ten působí ušlechtile a elegantně.
Když je černá oblíbená barva ženy: pro ni je důležité ujasnit si, na čem záleží. Chce, aby se lidé soustředili na ni a ne třeba na pestré oblečení. Když se musí rozhodnout, platí na ni rozumné argumenty - nenechává se vést spontánními city.
Když je černá oblíbená barva muže: působí neústupně a tvrdě. Má rád ve všem něco zvláštního - platí to jak pro jídlo a styl bydlení, tak pro ženy.
MODRÁ:
Co barva znamená: modrá symbolizuje přátelství, klid, pohodu a vyrovnanost.
Když je modrá oblíbená barva ženy: "Tichá voda břehy bere" - tak by mohlo znít její heslo. Často působí jako ztracená v myšlenkách, ale když jde o její přátele, tak je vždy po ruce. Umí dobře posuzovat - jak své vlastní síly,tak i své okolí.
Když je modrá oblíbená barva muže: působí chladně. Ale pokud je vylákán ze své rezervovanosti, ukáže velké city.
BÍLÁ:
Co barva znamená: bílá je symbolem čistoty a ochrany, ale i studené rezervovanosti.
Když je bílá oblíbená barva ženy:Je velmi senzibilní. Čistota a ryzost (vnitřní i vnější) jsou pro ni důležité, s módními šperky se nechce za žádnou cenu nic začínat. Ve svém okolí musí mít perfektně uklizeno. Umí dobře stanovit priority, a to jak v zaměstnání, tak i v soukromí.
Když je bílá oblíbená barva muže: je hloubavý a také pečlivý, všechno si přesně prověří a nenechá se ničím a nikým dotlačit k rychlým rozhodnutím.
ORANŽOVÁ:
Co barva znamená:
Oranžová je barvou otevřenosti, vstřícnosti a radosti z kontaktu. Rozjasňuje atmosféru a přináší dobrou náladu i ranním mrzoutům.
Když je oranžová oblíbená barva ženy: je srdečná a veselá, ve všem nachází něco pozitivního. Dokáže pro cokoliv rychle nadchnout druhé. Přijde-li náhlá změna plánu, není to pro ní žádný problém. Má ráda tělesný kontakt - objímání s dobrými přáteli jsou pro ni velmi důležitá.
Když je oranžová oblíbená barva muže: je velmi rád mezi lidmi. Nechybí na žádné party, s potěšením hraje klauna. Jeho nejmilejším koníčkem je flirtování.
RŮŽOVÁ:
Co barva znamená: růžová, případně pink, povzbuzuje schopnost myslet: několik růžových drobností na psacím stole dělá divy.
Když je růžová oblíbená barva ženy: je živá, bystrá a má smysl pro detail. To znamená: je dokonalá v tom, dávat si v běžném životě malé cíle - a odměnit se, když jich dosáhne. Ale velké úkoly jí často přerůstají přes hlavu. Proto má ráda, když nepříjemnou práci udělá někdo jiný za ní.
Když je růžová oblíbená barva muže: z maličkostí často mívá ohromnou - skoro dětskou radost a dává přednost rodině před kariérou. Je s ním hodně zábavy - i když jeho hravost někdy sklouzává do dětinskosti.
FIALOVÁ:
Co barva znamená: fialová je symbolem umění a kreativity. Jako barva na zdi uvolňuje a zklidňuje.
Když je fialová oblíbená barva ženy: má ráda extravaganci, je kreativní a umí např. malovat, psát nebo aranžovat. Je těžko odhadnutelná, považují ji za svéhlavou - ale kdo ji zná lépe, ten ví, co v ní má. Má ráda vše stylové a elegantní, jí raději thajsky nebo indicky než tak "obyčejně" italsky.
Když je fialová oblíbená barva muže: má hodně fantazie, je empatický. A přesto často nebudí důvěru, protože cizím lidem jen zřídka prozradí, co se v něm odehrává. A nemá rád překvapení.
ČERVENÁ:
Co barva znamená: červená vyjadřuje sílu a dominanci. Kdo chce být nápadný, nosí červenou - a ukazuje tím vášeň a impulzivnost.
Když je červená oblíbená barva ženy: je silná, sebevědomá, schopná se prosadit a nerada se podřizuje. Proto s ní často létají talíře. Ale kdo ji lépe zná, ten ví, že je také smyslná, dokonce romantická. V partnerství je obzvlášť vášnivá a přebírá iniciativu.
Když je červená oblíbená barva muže: je to typ vítěze, který bojuje za své přesvědčení.Má rád roztržky - proto potřebuje silnou partnerku, která mu bude čelit. Věrnost je pro něho důležitá. Chce pro vás být vždycky číslem jedna.
ŽLUTÁ:
Co barva znamená: žlutá zahání trudné myšlenky, podporuje kreativitu a povzbuzuje.
Když je žlutá oblíbená barva ženy: už od rána je čilá a plná očekávání, co jí nový den asi přinese. Srší nápady, energií, ve sporu umí skvěle dělat prostředníka. Nelze se tomu divit, harmonie je pro ni moc důležitá. Dokáže perfektně pracovat v týmu - a to nejen proto, že její humor je tak oblíbený.
Když je žlutá oblíbená barva muže: je super-šarmantní, cílevědomý a taky důsledný. Nevýhoda: je s ním skoro nemožné uzavírat kompromisy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama